Moje osiedle, mój blok, moje mieszkanie. Odnowiciela 5

forum o miejscu w którym mieszkam

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-28 14:27:36

rubin
Administrator
Dołączył: 2017-04-27
Liczba postów: 15
WindowsChrome 57.19.2987.98

o forum

Kupując mieszkanie w bloku, myślałem że najwięcej problemów i nerwów zajmuje ten czas od wyboru fachowców, płytek, paneli farb mebli itp. Po wprowadzeniu się i pomieszkaniu przez jakiś czas okazuje się że teraz dopiero człowiek zaczyna się denerwować. A na co (kogo) można się denerwować? a np na administrację budynku, na sąsiadów, na odbiorców śmieci, na śmiecących, na srające psy i nie sprzątających po nich właścicieli.....Myślę, że forum internetowe to dobre miejsce na wypowiedzenie się, na wyrażenie swojej opinii. Nie mamy jako mieszkańcy wiele okazji do wspólnego spotkania i omówienia ważnych spraw, a jeśli już nam się to uda, to przeważnie brniemy przez bełkot i kłótnie o mało ważne sprawy. Ponadto nie każdy chce zabierać głos, tutaj można (choć nie trzeba) robić to anonimowo. Zapraszam do aktywnego korzystania z forum i dzielenie się uwagami dotyczącymi naszego miejsca zamieszkania.

Offline

#2 2017-05-16 17:45:32

lipowy
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2017-05-16
Liczba postów: 12
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Odp: o forum

Witam,
Popieram tę inicjatywę i podjęte przez Pana działania. Cieszę się, że jest ktoś komu się chce i ma na to trochę czasu. W zarządzie mamy dwie osoby, na ostatnim zebraniu nikt nie podjął tematu wyboru trzeciego członka. Jestem za tym żeby w zarządzie była osoba która czuje się na siłach przypilnowania tego typu spraw i na bieżąco miała kontakt z mieszkańcami naszego bloku. Informowała nas na jakim etapie są ustalenia podjęte na zebraniu itp. Przykład trawnika, przegłosowaliśmy w marcu środki na rewitalizację zieleni i sprawa stoi w miejscu. Konserwacja podłogi w piwnicy, nieszczęsna ławka, nie wiadomo było też gdzie jest nasza kosiarka, listwa dekoracyjna na elewacji. Potrzebny jest ktoś kto ma na to czas i weźmie to w garść, popatrzy na ręce. Dopilnuje i przekaże informacje na forum, żebyśmy my mieszkańcy nie musieli osobno się dopytywać.
Pozdrawiam

Offline

#3 2017-05-16 21:53:05

bk82
Użytkownik
Dołączył: 2017-05-16
Liczba postów: 4
WindowsFirefox 53.0

Odp: o forum

Witam! super pomysł z tym forum, mam nadzieję że uda się aby zalogowała się większość mieszkaniowców naszego bloku i dzieliła się swoim uwagami i spostrzeżeniami.
Pozdrawiam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nthc - galactic - mountandblade - endswiat - testoooowe01